Ulaşım

İstanbul'dan

Özel araç veya otobüs ile

Bağlı olduğumuz ilçe Edremit, aşağıda özel aracınız ile kampa ulaşmak için bir tarif bulacaksınız. Eğer özel aracınız yoksa kampımıza gelmek için önce Akçay'a gelmeniz lazım. Bunun için Kamil Koç'un Akçay'a gelen "rahat" isimli seferini tavsiye ediyoruz, Kamil Koç arama merkezi 444 0 562. Yer bulamazsanız Ulusoy, Varan ve Truva Akçay'a sefer yapan diğer firmalar. Pegasus Havayolları 2014 itibariyle Edremit - Koca Seyit Havalimanına düzenli seferlere başladı, önceden bilet alınırsa çok uygun fiyatlara gelinebiliyor, detaylı bilgi için http://www.flypgs.com/. Ayrıca Bora Jet'in İstanbul – Edremit seferleri ile ilgili bilgi almak için (0212) 444 26 72 www.borajet.com.tr

İstanbul'dan IDO'nun Yalova, Bursa veya Bandırma feribotlarından birini kullanarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz Bandırma feribotu. Karayolu ile Bandırma – Susurluk – Balıkesir – Edremit güzergahı sonrasında Edremit – Akçay karayoluna devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından girerek, Zeytinli kasabası içinden Mehmetalan Köyü'ne gelince HIZIR KAMP tabelelarını göreceksiniz. Mehmetalan Köyü Hızır Kamp arası 2 kilometrelik toprak yol biraz bozuk yavaş gitmeyi gerektiriyor, tabelalar sizi kampa yönlendirecek.

İzmir'den

Özel araç veya otobüs ile

İzmir'den İzmir – Ayvalık – Edremit karayolu ile Edremit'e gelince Edremit – Akçay karayoluna devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından girerek, Zeytinli kasabası içinden Mehmetalan Köyü'ne gelince HIZIR KAMP tabelelarını göreceksiniz. Mehmetalan köyü Hızır Kamp arası 2 kilometrelik toprak yol biraz bozuk yavaş gitmeyi gerektiriyor, tabelalar sizi kampa yönlendirecek.

Ankara'dan

Özel araç veya otobüs ile

Ankara'dan Ankara – Balıkesir - Edremit karayolu ile Edremit'e gelince Edremit – Akçay karayoluna devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından girerek, Zeytinli kasabası içinden Mehmetalan Köyü'ne gelince HIZIRKAMP tabelelarını göreceksiniz.
Mehmetalan köyü Hızır Kamp arası 2 kilometrelik toprak yol yavaş gitmeyi gerektiriyor, tabelalar sizi kampa yönlendirecek.